Užitečné odkazy

Na této stránce najdete některé zajímavé odkazy pro studium chemie, matematiky a fyziky. Jedná se převážně o webové stránky, které se u studujících osvědčily a mohu je tedy doporučit. Volba vlastních učebních materiálů záleží na vašich preferencích a možnostech. V dnešní době je poměrně velký výběr knih a dalších podpůrných materiálů, které výuku zpestří a oživí. Nebojte se investice do pěkné publikace, učení Vás pak bude více bavit :o).

Chemie, matematika a fyzika


V této sekci naleznete odkazy na užitečné internetové stránky, které by Vám při studiu chemie, matematiky nebo fyziky mohly pomoci.

Katalogy


Naleznete tady také odkazy na některé katalogy. Zajímavý názor na problematiku registrace do katalogů je možné si přečíst v článku Registrace do katalogů a její (ne)smysl. Kvalitní katalog by měl v první řadě plnit svůj účel – tedy nabízet uživatelům databázi odkazů na kvalitní a prověřené stránky a být k tomuto účelu skutečně využíván. Podle zkušeností odborníků má zařazení do katalogu smysl. Ovšem není katalog jako katalog. Rozsáhlý seznam katalogů je možné nalézt na www.seznamkatalogu.cz.


Katalog odkazů aaa-katalog.cz Príma internet Komplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránek Katalog www stránek Najisto.centrum.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Zóna.cz - katalog stránek ZDROJ.cz - katalog odkazů
Knihy


Potřebujete naučit a procvičit chemii, fyziku nebo matematiku?

Chtěli byste lépe ovládat práce na PC a angličtinu?

Jste z Jablonce nad Nisou, Liberce nebo okolí?

Neváhejte mě kontaktovat, rád vám pomůžu.

Navštivte také

www.nemcinaa-z.cz

Nabídka výuky, překladů a konverzace v německém jazyce.

www.nemcinaa-z.cz

www.levnejsihypoteka.cz

Refinancování hypotéky, bezplatné poradenství od makléře, fixace, nejnižší úroková sazba a úroky, nejlevnější hypotéka.

www.levnejsihypoteka.cz

Návštěvnost

TOPlist

Seo optimalizace